TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0541 842 84 77 'E GÖNDER
3 Sizi Ziyarete Gelelim!

Görüş ve önerileriniz için lütfen adnanozsimsek@sgztemizlik.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

İlaçlama Hizmetleri

SGZ Tesis Yönetim olarak her türlü Dezenfektan, haşere ve kemirgen sorununuza çözüm ortağı ile profesyonel yardım etmeye hazırız.
 
Haşere Kontrol Servisi 1991 yılında Dezenfektan, Haşere ve Kemirgen Kontrolünde akademik eğitime sahip  Ziraat Mühendisleri ve Veteriner Hekimlerden oluşan uzman kadro ile kurulmuştur. Proser Endüstrimize öncülük eden araştırmalar yaparak mevcut en gelişmiş haşere ve kemirgen kontrol sistemlerini gelişmiş ülkelerle aynı anda ülkemizde kullanım ve uygulamaya sunmaktadır.
 
Endüstrimizde yer alan deneyimli, eğitimli, başarılı yönetim ve teknik servis ekipleri ile çalışıp Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve Uluslar Arası Haşere Kontrol Birliği'nin onayladığı çevre sağlığı ilaçları ve sistemleri ile en üst düzeyde etkinlik sağlamak üzere tasarlanmış uygulama programları sunmaktadır.
 
Kurulduğu günden beri Dünya standartlarında hizmet veren çözüm ortağımız ile 27.01.2005 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren kanun gereğince Sağlık Bakanlığı tarafından Haşere ve Kemirgen Kontrolünde İlaçlama Ruhsatı alınmıştır.
 
 
KADRO
 
Ziraat Mühendisi (Mesul Müdür)
Veteriner Hekim ( Operasyon Müdürü)
Yardımcı Sağlık Personeli ( Ekip Sorumlusu)
Sertifikalı ve Eğitimli İlaç uygulama teknisyenleri
 
Haşere ve Kemirgenlere karşı uyguladığımız yöntemler tamamen bilimsel verilere dayanmaktadır.
 
Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz ilaç ve malzemeler, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı olup, tamamına yakını yurtdışından ithal edilmektedir. Başlıca özellikleri, uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda, metal veya ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamaları ve uzun süre kalıcı olmalarıdır. 
 
JEL İLAÇLAMA YÖNTEMİ:
 
Diğer ilaçlama yöntemlerinde yapılması gereken ciddi ön hazırlıklar jel ilaçlama yönteminde gerekmemektedir. Restaurant, mutfak ve ofislerde rutin işler yapılırken uygulama yapılabilir. Bu sistemde ilaçlama operatörlerinde  maske, eldiven, gözlük. koruyucu elbise, ve püskürtme cihazları yoktur. Jel uygulama hastane, okul, anaokulları ofisler, gıda işleme tesisleri ve elektrik aksamı, şalter dolapları, bilgisayarların bulunduğu hassas ortamlar, için çok uygun bir preparattır. Hasta, yaşlı ve küçük çocukların bulunduğu evlerde güvenle uygulanabilir.   Özel güvenlik ve tedbir önlemleri gerektirmeyen günün her saatinde planlı ziyaretlerde bile günlük işlerinizi aksatmadan uygulanabilen, püskürtme gerektirmeyen Profesyonel Devrim niteliğinde uygulama tekniğidir.
 
KEMİRGEN MÜCADELESİ:
 
Yok etme amaçlı ve/veya koruyucu amaçlı kemirgen kontrolüne yönelik uygulamalarımızda:  gerekli görülen yerlere katı sıvı yem formülasyonundarodentisit içeren kilitli, kilitsiz ve her türlü hava şartlarına dayanıklı yem istasyonları kullanılır. Dış alanlarda toprakta tespit edilen oyuklara yem formülasyonlurodentisitler ve yemler yerleştirilir.
 

İlaçlama Hizmetleri
TOP