TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0541 842 84 77 'E GÖNDER
3 Sizi Ziyarete Gelelim!

Görüş ve önerileriniz için lütfen adnanozsimsek@sgztemizlik.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Bordrolama Hizmetlerimiz

Payroll Service Bordrolama hizmeti; insan kaynakları kalitesini yükseltmek ve personel (vergi, sgk, sgk teşvik, kıdem ihbar vb.) giderlerinden tasarruf etmek isteyen şirketlerin tercih ettiği outsource çalışma modelidir.

Bordro hizmeti olarak da bilinen bu çalışma modelinde; bordrolama ve özlük işleriyle ilgili iş süreçleri, yasal sorumlulukları da üstlenen profesyonel bir danışman şirket tarafından yürütülür.

 

Bordrolama Hizmeti Neden Gereklidir?

Personel maliyetleriniz yüksekse ve çalışanların işyerinde maaş / ücret gizliliği yoksa bordrolama hizmeti almanızın zamanı gelmiş demektir. Daha iyi bir insan kaynakları idealini önemseyen her şirket için bu hizmeti almak gereklidir. Neden gerekli olduğu konusunda biraz daha detay isterseniz, aşağıdaki kısa listeyi işverenlerin dikkatine sunuyoruz.

 

Maliyetlerinizi Düşürün,

Kadrolu personel çalıştırmaya göre %50′ ye kadar maliyet tasarrufu sağlar,

Yasal Sorumluluktan Kurtulun,

Yapılan işlemlerden doğacak tüm yükümlülükten kurtulmanızı sağlar,

Asıl İşinize Odaklanın,

Şirketinizin bordro ve özlük işlerine ilgilenmekten daha önemli olan işlere odaklanmanızı sağlar.

Verimliliği Artırın,

Maaş/ücret bilgilerinin gizliliğini sağlandığından her çalışan asıl işine yoğunlaşır

Karlılığınızı Artırın,

Çalışanlarınızın performans artışına ve satışlarınızı artırmaya yönelik faaliyetlere odaklanmanızla birlikte karlılığınız artar. Ayrıca sgk teşvikleri takibini ve faydalanmanızı sağlar.

 

Avrupa’ da bu konuda alınan danışmanlık oldukça yüksek olsa da ülkemizde maalesef tam tersi bir durum söz konusudur.

 

Bordrolar yapılırken herhangi bir cezai müeyyide ile karşılaşmamak için Sgk mevzuatının uygulama tebliğindeki esaslara riayet edilerek işlemleri yapmanın yanı sıra bordroya giren parametrelerin de titizlikle uygulanması gerekmektedir.  Süresi içinde ve doğru olduğu düşünülerek yapılan bordroların olası denetimlerde işvereni maddi olarak zorlayacak cezalara maruz kalındığı da maalesef sıkça karşılaşılan durumlardır. Bu durum daha çok işverenleri zor durumda bırakıyor. Bu nedenle işverenlerin dikkatine sunduğumuz birebir çözümler sayesinde bütün bu risklerden kurtulmanın elbette bir çaresi var.

 

Bordrolama Hizmetinin Dışarıdan Alınması Nasıl Yapılır?

Şirketiniz için bordro hizmetinin dışarından alınması hakkında araştırma yapıyorsanız her işte olduğu gibi işine odaklanmış firmaları tercih edebilirsiniz. size tavsiyemiz tercihinizi sadece bordro hizmeti veren firmalar sorununuzu çözebilir ve size büyük avantajlar sağlayabilir.

Aslında dışarıdan bordrolama hizmeti almak yeni bir bordro uzmanı aramaktan çok daha kolaydır. Tüm işlemler hızla yapılır ve çok kısa bir zamanda hizmet almaya başlarsınız. Tek yapmanız gereken kurulum için gerekli materyalleri paylaşmak. Bundan sonra bütün süreçler danışman firmanız tarafından halledilir. En azından biz öyle yapıyoruz. Hatta bu hizmeti bir adım daha ileri taşıyarak benzersiz bir hizmet sunuyoruz.

 

Bordro Hizmetlerinin En Büyük Avantajı Nedir?

Hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz bir deneyim yaşamanız misyonumuzun bir parçasıdır.

Şirketinizin ücret politikası ve şirketinize özel, özlük hakları ve maaş ödeme uygulamaları gizlilik politikamızın bir parçasıdır.

%50 ‘ye kadar personel maliyetlerinden tasarruf garantisi ve %100 bilgi gizliliği garantisi de taahhütlerimizin bir parçasıdır.

Bordrolama Hizmetlerimiz
TOP