TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0541 842 84 77 'E GÖNDER
3 Sizi Ziyarete Gelelim!

Görüş ve önerileriniz için lütfen adnanozsimsek@sgztemizlik.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Hakkımızda

Hakkımızda

12 Temmuz 2010 da kurulan SGZ TESSİS YÖNETİMİ TEMİZLİK TEKNİK LTD. ŞTİ. ilk 10 yılını içinde bulunduğumuz dönem için...

12 Temmuz 2010 da kurulan SGZ TESSİS YÖNETİMİ TEMİZLİK TEKNİK LTD. ŞTİ. ilk 10 yılını içinde bulunduğumuz dönem için tamamlamış bulunmaktadır.

Bütün canlıların yaşam nefesi vardır. Hatta rüzgarın bile vardır. Fakat en rafine hali insanlarda mevcuttur derken düşüncelere göre beden elzem maddelerden ya da enerjilerden, organ sistemlerinden ve kanallardan oluşur. Burada düşünce yada nefes elzem enerjilerden biridir ve farklı formlara girer. Yani doğduğumuzda sahip olduğumuz enerji hayatımız boyunca sabit kalır. Yani birikince hayata geliriz ve dağıldığı zaman yok oluruz.

Yukarıda bahsedilen var olma enerjisi, aynı zamanda iş dünyasında işletmelerin kendisi olduğuna SGZ olarak ikna olmuş durumdayız. ‘’Var olunur birikince – yok olunur dağılınca’’ işte SGZ 10 yıllık süre de var olmaya ve biriktirmeye devam etti ki yeni dönem yıllara yada kuşaklara taşımak istediği elbette felsefesidir.

Bahsi geçen felsefe 10 yılı aşarak Bordrolama – insan kaynakları – yönetim danışmanlığı – kurumsal temizlik ve dış cephe temizliği ile devam etmenin haklı gururu ile bir sonraki 10 yıla ışık tutacak ‘’VAR OLUNUR BİRİKİNCE – YOK OLUR DAĞILINCA’’ felsefesini taşıyacağız.

TOP