TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0541 842 84 77 'E GÖNDER
3 Sizi Ziyarete Gelelim!

Görüş ve önerileriniz için lütfen adnanozsimsek@sgztemizlik.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

SGZ Felsefesi

SGZ Felsefesi

VAR OLUNUR BİRİKİNCE – YOK OLUR DAĞILINCA

‘’VAR OLUNUR BİRİKİNCE – YOK OLUR DAĞILINCA’’ felsefesi aşağıdaki gibi müşteri üzerinde anlam kazanmalıdır.

·  Akıl bize daima aynı yolu izlememizi emreder ama adımları her zaman aynı şekilde atma mecburiyeti yoktur. Yani iş hayatında müşteri isteklerine göre yapılan manevralar çözüm ortaklarının yararınadır.

·  Ne kadar çok çeşit otu karıştırırsak karıştıralım toplamına ‘’salata’’ deyip geçiyoruz. Bilgi ve uzmanlığı müşterinin yalnız ihtiyacı olan alanda kullanmak çözüm ortaklarının yararınadır.

·  Eski zamanların bir hatibi mesleğinin küçük şeyleri büyük göstermeye ve öyle algılatmaya dayandığını söylüyordu. Olduğunun dışına sözle çıkarak eylemde geri kalmak kısa zamanda kandırmaca ve aldatmacaya dönüşmesi – tıpkı küçük ayaklara büyük gelen ayakkabı yapmayı bilen bir kunduracı gibi -  çözüm ortakları yararına olmaz.

·  Hiçbir gerekçe yoktur ki tam zıttı da mevcut olmasın. Zorlukla elde edilen şeylerin zevki daha büyük olur. Tıpkı aynı hedefe hep beraber verilen bir teklif, ancak kazananı tek. Deneyim dediğimiz kaybetme karşımıza çıkıyor. Daha önce kaybettiğimiz için teklifi kaybetme korkusu ile vermiyoruz.

 

TOP