TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0541 842 84 77 'E GÖNDER
3 Sizi Ziyarete Gelelim!

Görüş ve önerileriniz için lütfen adnanozsimsek@sgztemizlik.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Özel Güvenlik Hizmetlerimiz

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ
 
Özel Güvenlik adıyla; 5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri kanun ve yönetmelikleri çerçevesinde,  ülkemizin her bölgesinde çeşitli  alanlarda faaliyette bulunan tesis, şirket, sanayi kuruluşu,  kamu kurum ve kuruluşları ile sitelere nitelikli hizmet üretme anlayışıyla özel  güvenlik hizmetleri vermekteyiz.
 
 
GÜVENLİK GÖREVLİSİ SABİT ÖZEL GÜVENLİK
 
Türkiye genelinde fabrikalar, iş merkezleri,  binalar, turistik tesisler, devre mülkler, oteller, alış-veriş merkezleri, tüm resmi ve özel okullar ile müzeler gibi her türlü açık ve kapalı alanın yanı sıra, konser, fuar, özel davet, festival, defile, ödül töreni, partiler gibi her türlü organizasyon için de güvenlik hizmeti verilmektedir.
 
 
İŞLETME ÖZEL GÜVENLİĞİ
 
Özel Güvenlik; sanayi kuruluşlarına ait yapılara, büro olarak kullanılan birimlere, iş merkezlerine  içeriden  ve  dışarıdan gelebilecek tehditlere  karşı, önlem ve önlem paketleri hazırlayarak hayata geçirir. Tesislere geliş ve gidiş kontrolleri, mevcut personelin kontrolü, olası tehditlere karşı çevre güvenliği,  şirketlerden gelecek özel güvenliği ilgilendiren konuların yerine getirilmesi, özel güvenlik hizmetlerimizin bir parçasıdır.
 
 
REZİDANS VE SİTE ÖZEL GÜVENLİĞİ
 
Özel bir yaşam biçiminin sunulduğu site ve rezidanslar için, ortak yaşam alanlarını kullanan sakinlerin istekleri ve tesisin ihtiyaçları çerçevesinde olası riskleri öngören önlem paketleri hazırlanarak   uygulamaya geçilir. Yaşayanların sorunsuz, sakin ve huzurlu bir ortama da yaşamlarını sürdürebilmeleri için gerekli özel güvenlik hizmetleri sağlanır.
 
 
GEÇİCİ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ
 
Güvenlik ihtiyacının arttığı özel toplantı, açılış, fuar, seminer, konser ve spor faaliyetlerinde genel asayişin sağlanması, davetsiz misafirlere ya da istenmeyen maddelere karşı   giriş kontrolleri, konuk yönlendirme, kalabalık kontrolü veya sergilenen ürün yada eserlerin korunması amacıyla gerekli ekipler oluşturulup, donanımları sağlanarak geçici hizmetler yürütülür.
 
 
ÖZEL GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI
 
Özel Güvenlik Hizmeti verdiği müşterileri için hazırladığı, olası tehditleri içeren koruma planını hayata geçirmeden önce, ilgili yöneticilerle paylaşır. Ayrıca, özel güvenlik hizmetini nereden ve kimden aldığına bakılmaksızın danışmanlık ve denetim sözleşmeleri  ile başka şirketlere de bu hizmetler verilir.
 
 

Özel Güvenlik Hizmetlerimiz
TOP