TALEBİNİZ SADECE 3 ADIMDA HAYALDEN GERÇEĞE DÖNÜŞSÜN!

1 RESMİNİ ÇEK!
2 WHATSAPP'DAN
0541 842 84 77 'E GÖNDER
3 Sizi Ziyarete Gelelim!

Görüş ve önerileriniz için lütfen adnanozsimsek@sgztemizlik.com.tr mail adresine talebinizi iletin. Teşekkür ederiz!

Kurumsal Temizlik Hizmetleri

Ülkemizde, her geçen gün modern ve akıllı yapılar yükseliyor. Sayıları her geçen gün artan bu yapılar belli ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Bu ihtiyaçların en önemlilerinden biri; bu yapıların her an bakımlı ve temiz tutulması işidir. İnsanları bu yapılara çeken en önemli unsurların başında ortamın TEMİZ ve BAKIMLI oluşu sayılabilir. SGZ Temizlik Hizmetleri Ve Bina Yönetimi; uluslar arası standartlarda alet, ekipman, kimyasal temizlik malzemeleri ve eğitimli temizlik görevlileriyle yapı ve tesislerinizin ihtiyaç duyduğu temizlik, cila işleri, inşaat sonu kaba ve ince temizlik, işyeri ve ofis temizliği alanlarında hizmet vermektedir.

Farklı birim ve bölümler için, farlı çözüm önerileri, işin içeriğini tanımlayan uygulama prensipleri aşağıda tanımlanmaktadır. 
 
Gıda Üretim Alanları, Sağlık Ürünleri İmalat alanları, İlaç Üretim Alanları, Hastaneler, özel temizlik gerektiren tesisler ve üst düzey steril temizlik  gerektiren  birimlerde,  hijyenik temizlik prosedürü uygulanarak  garantili sonuçlar elde edilmektedir.
 
Sözleşme içeriğinde belirlendiği taktirde, sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu, gibi kişisel temizlik malzemeleri Er Grup Temizlik tarafından karşılanır. 
 
GÜNLÜK TEMİZLİK HİZMETLERİ
 
Bu temizlik çalışması, çalışma saatleri dışında hafta içi günlerde 17.30/18.00 -20.00/20.30 saatleri arasında yapılmaktadır.
 
     • Günlük Temizlik Hizmetleri Detayları:
 
Çalışma alanında bulunan çöp sepetleri boşaltılır, istenmeyen atıklar ve çevrede bulunan çöpler toplanır.
 
Çöp sepetlerindeki poşetler yenileri ile değiştirilir.
 
Çöpler ortamdan alındıktan sonra, demirbaş eşyanın tozları alınır.
 
Bilgisayar, fotokopi, faks gibi ofis araçlarının temizliği, en uygun temizleme araçları kullanılarak yapılır.
 
Sıcak zeminler yüksek emiş güçlü ekipmanlarla temizlenir.
 
Soğuk zeminler zeminin özelliğine göre uygun bakım maddesi ile presli kova ve moplar ile silinir.
 
Tuvalet, banyo gibi sağlık açısından yüksek tehdit içeren alanlar, dezenfektan özellikli kimyasallar kullanılarak temizlenir.
 
 
HAFTALIK TEMİZLİK HİZMETLERİ
 
Haftalık temizlik hizmeti, hafta sonlarında saat 09.00 da başlayıp iş bitimine kadar süren temizlik çalışmasıdır. Bu çalışma daha detaylı bir temizlik yapabilme olanağı sağlar.
 
    • Haftalık Temizlik Hizmetleri Detayları:
 
Günlük rutin temizlikte yapılan işler eksiksiz olarak yapılır.  Bununla birlikte; günlük temizlikte yapılmayan;  dolap üstleri, masa ve sandalye ayakları, kapılar, depo ve arşiv bölümleri, bilgisayar, fotokopi, faks v.b. cihazların altları, kalorifer petek aralıkları, yangın söndürme cihazları, duvarlarda bulunan resim, pano ve çerçevelerin tozları alınarak temiz tutulması sağlanır.
 
Çalışma ofisinin tavan ve duvarlarında oluşması muhtemel, istenmeyen kirlilikleri kontrol edilerek oluşmuş kirlilikler temizlenir.
 
Prizler,  elektrik anahtarları, telefonlar, bilgisayar ve ek aparatları temizlenir. 
Cam ve çerçeveler temizlenir.
 
Sözleşmede belirtilmesi kaydıyla bahçe, teras, ara yollarda birikmiş istenmeyen atıklar  süpürülerek temizlenir.
 
 
Neden Sağlıklı KURUMSAL Temizlik?
 
Bu sistemle kurumsal temizlik yapılmadığının görülmesi, Kurumsal işletmelerde temizliğin hijyenik yapılmaması, Hijyenin kişisel olmayıp çalışma ortamında da gerekliliği, Enfekte olmayan ortamların el teması ile olan iletkenliği, Herkesin kendi işini yapması.

Kurumsal Temizlik Hizmetleri
TOP